• Deň detí

• Tradičný Deň detí sme tento rok zrealizovali dňa 7. 6. 2018. Zábavné a športové aktivity vystriedalo opekanie a príjemný relax na Oblaze.

• Popradské pleso

• Sobotný deň každý trávi po svojom. Sobota 2. júna bola pre nás, žiakov turistického krúžku, netradičná. Rozhodli sme sa ju tráviť aktívne. Ráno sme vstávali skôr ako zvyčajne, aby sme stihli vlak do POPRADU a odtiaľ na POPRADSKÉ  PLESO. Vybavení teplým oblečením, niečím na zahryznutie a malým vreckovým sme sa vybrali do našich veľhôr. Prechádzka v nenáročnom teréne, ktorá viedla zo stanice POPRADSKÉ PLESO, bola úžasným zážitkom. Počasie nás trošku potrápilo, ale mierny dáždik nám neuškodil, skôr nás potužil. Zamestnanci horského hotela -  POPRADSKÉ PLESO, ktorý leží v MENGUSOVSKEJ DOLINE 1500 m n. m., si pre deti pripravili prekvapenie v podobe súťaží, maľovania na tvár a sladkých odmien. Ťažko sa nám odtiaľ odchádzalo.

Príjemným zážitkom bola aj príroda a okolité skaly pri návrate smerom na ŠTRBSKÉ PLESO.  Urobili sme kopec fotiek, aby sme sa mohli s vami o náš krásny deň podeliť.

Žiaci turistického krúžku a pani učiteľka  Danica Sikorjáková