• V krásny jesenný deň sa žiaci 9. ročníka vybrali na biologicko-geografickú exkurziu do  národného parku PIENAP. Po príchode do Lesnice sme kráčali po turistickom chodníku cez prielom, v ktorom bol do skál vrezaný potôčik. Pokračovali sme po kamenistej ceste vedúcej po celej dĺžke Dunajca. Cestou sme videli rôzne živočíchy a rastliny, zároveň sme si zopakovali minerály a horniny. O nich sme sa učili v 8. ročníku. Cestu nám spríjemňoval vtáčí spev a milí turisti, ktorí sa plavili po Dunajci na pltiach. Na nezabudnuteľné chvíle nám zostanú spomienky a krásne fotografie čarovnej prírody.

žiaci 9. ročníka

uč. Danica Sikorjáková