- dňa 31.3.2016 sa v našej škole uskutočnil DOD pre rodičov a deti predškolského veku. Každý predškolák dostal menšiu pozornosť. Rodičov a deti privítali pekným slovom naši žiaci (M.Štefánik, T.kundľová), nasledoval program ( vido znázorňujúce krátky zostrih priebehu vyučovacích hodín, divadielko a vystúpenie žiakov v anglickom jazyku). Prekvapením bolo taktiež vystúpenie predškolákov s anglickými pesničkami. Predškoláci mali možnosť nahliadnuť do prváckych učebníc.
DOD sme ukončli vzájomnou debatou s rodičmi a predškoláci mali možnosť vlastnej realizácie v podobe vyhotovenia malého darčeka.