Dňa 23.6. žiaci 1., 2. a 5. ročníka absolvovali krásny výlet do Národného parku Muránska planina. Najskôr navštívili Sysľovisko, kde mali možnosť pozorovať sysle, nakŕmiť ich a potešiť sa aj zo stretnutia so somárikmi. Veľkým zážitkom bola aj návšteva Obroviska s ukážkou sokoliarov,zábavnou šmýkačkou, na ktorej sa deti dosýta vyšantili.
Cestou sme sa zastavili v Depo Café Telgárt, kde si žiaci pochutnali na zmrzline a obdivovali originálny americký autobus i autíčko z filmu Harry Potter. Výlet priniesol deťom množstvo krásnych zážitkov a radosti. Domov sme sa vrátili plní úsmevov a pekných spomienok.